| djmaxtor007 a întrebat:

Da! Cum As Putea Sa Ma Lansez In Muzica? Sunt Foarte Talentat, Am 6 Ani De Cand Fac Beat-uri Pe Computer, 3 Ani De Pian; Clape; Aranjament, Stiu Mixaj, Stiu Cum Sa Dau Flow Melodiei, Am SI O Voce Originala Si O Buna Organizare! Daca Vreti, Puteti Vedea Cateva Din Creatiile Mele La Alte Intrebari Puse De Mine! Mai Am Eu SI Alte Hobby-uri, Dar Asta E Principal! Acum, Pe Cine Sa Intreb? Unde Sa Merg? Ce As Putea Sa Fac? Mi-ar Place Sa Incep O Cariera De Artist happy... Multumesc De Sfaturi
P. s : Am 18 Ani, Conteaza Varsta? ( Rog Seriozitate In Raspunsuri )

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Sunt atatea trialuri la aceste emisiuni de muzica gen Vocea Romaniei, X factor, Romanii au talent, sau posteaza ceva pe You tube si vei vedea daca melodiile tale au succes! as vrea sa ascult si eu una sa iti pot da o parere... posteaza pe You tube ceva si trimite-mi un link! Multa bafta!