| iubbirica a întrebat:

Da, da da ati mai auzit intrebarea asta de 1000 de ori dar totusi nu au fost aceleasi raspunsuri! Vreau sa ma sarut cu pretenul meu si eu nu stiu sa sarut este primul meu iubit si stiti voi cam am emoti si nu stiu cum sa fac eu primul pas! Pleaseee ajutati.ma, Sambata s-ar putea sa ne sarutam! happy. Funda pentru cel mai bun rasp!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai,in primul rand, avand in vedere ca este primul vostru sarut ar trebui sa fie placut si intim. In al doilea rand:fa-ti curaj!
Cand va apropiati unul de altul, apleca-ti capul putin intr-o parte(cat sa nu dati nas in nas happy ) si apropiati-va buzele. And this is it! Daca vrei sa continui cu un french kiss, tot ce aveti de facut este sa va deschideti gurile si sa va invartiti limbile concomitent, eventual muscari tandre de buze.winking Oricum, fiecare cuplu are un stil anume si sarutul nu se invata prin predici, ci doar prin practica asa ca... SUCCES!winking
Si inca un pont... spala-te pe dinti si mesteca o guma inainte. Ii va placea mai mult!winking
Distractie placuta!
P.S: Sarutul este ca dansul: daca baiatul stie, atunci el conduce si amandoi va distratiwinking

6 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Uni o sa iti apun fa ce simti laughing Eu iti zic direct deschide gura si restul face el tongue

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Relax draguta totul va veni de la sine! Lasal pe el sa faca primul pas eu sunt de acord ci Piinklaughingcu chestia asta deschide gura si restul face el rolling on the floorBFT!

| Anname a răspuns:

Draguta meahappy nu te gandi doar fa-o! te apropii de el si totul va veni de la sine e ceva magic vei vedeahappy

| fffandreeea a răspuns:

Hei fii relaxata nu e mare chestie. lasa-l pe el sa faca primul pas in primul randwinkingsi daca vrei sa inveti cat de cat uitate pe youtubebig grin.:*

| NoMusicNoLife24 a răspuns:

Draga mea, stiu sentimentul, nu-ti fa griji pentru asta, si eu am fost acum cateva luni ca si tine, dar din cate am observat nu si-a dat seama prietenul meu ca nu stiam, din contra isi dorea mai mult sa ma sarute. Asa ca stai linistita ca nu exista persoane care nu stie sa sarute, toti stim chiar daca nu am mai facut-o pana acum. Stiu ca acum gandesti "auzi si la proasta asta" sau inca ai emotii (nici eu nu am crezut pe nimeni), Asa ca iti garantez ca treci cu bine peste asta

| Sim95 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta si este foarte frumos, daca el a mai avut prietene lasa-te dupa el adica daca el te saruta intr-un anumit fel incearca sa faci si tu acelasi lucru, nu esti foarte greu...mai ales daca si el stie, dar daca amandoi sunteti noi in tainele sarutului, luati-o incet...