| BuBu_3860 a întrebat:

Da-ti mi si mie niste sfaturi cum sa ma imbrac, indiferent de anotimp

Răspuns Câştigător
| Deni4you a răspuns:

Pai de exemplu mie imi place sa fiu originala.Culorile deschise cum sunt albastru, bej, roz palid, alb, mov sau negru, sunt si la moda si frumoase. Daca esti blonda sau satena, culorile roz, albastru, mov sau negru vin foarte bine. Daca esti bruneta sau roscata alb, negru, galben sau verde se potrivesc.Depinde si de ten, daca esti deschisa la culoare cel mai bine vin culorile inchise la culoare, daca esti usor palida culorile combinate(portocaliu, verde, maro, mov, etc.)ti se potrivesc bine, iar daca esti mai inchisa la culoare culorile deschise te pun in evidenta. Exista 2 culori care ti se potrivesc orice ten sau de par; negru si alb.
A ii-a parte; look-ul.Aici este vorba despre personalitate. Daca iti place sa ai proprile tale idei, nu iti place cearta, esti romantica, iti place sa dai bine, dar cand vine vorba de discursuri sau altceva o ia la fuga, iti place sa te risti si esti spontana stilul tau este feminin. Cel mai bine itit vin fustitele si rochitele, accesorile in culori pastelate si sa combini nuantele delicate cu negru. Daca esti haioasa, iti place sa ajuti, cel mai mult adori distractia, iti plac petrecerile si vorbesti mult, dar esti originala cel mai bine iti vin hanoracele, blugii, trenigurile si accesorile mici. Daca esti perfectionista, uneori esti cam certareata, dar nu fitoasa, iti place in aer liber, esti indrazneata, iti plac cumparaturile, nu iti place sa fii in centrul atentiei si crezi in dragoste la prima vedere ti se potrivesc jeansi skinny, sacouri sau jachete din piele si topuri stramte, in culorile alb, gri sau albastru inchis. Daca ai un stil indraznet si deosebit, stii cum sa te porti cu lumea, iti place sa iesi cu prietenele la un suc, esti cuminte, iti place sa scrii si stii la ce te astepti in viata, culorile gri, negru, in noante pastelate, bluzele tip fusta sau lejere, camasile, blugii accesorile largi iti stau cel mai bine.Si nu in ultimul rand, daca ajuti mult, esti sensibila, esti hotarata, plina de imaginatie, sportiva, iti place sa castigi, esti rabdatoare si calma stilul in culorile alb si negru, cu pete mici de culoare, dantela, fustele tip gogosar, hainele vaporoase sau cu imprimeuri, impreuna cu multe accesori iti vin minunat.
Truc:daca esti grasuta, poti purta haine negre si vaporoase cu detalii verticale.Nu lua niciodata haine stramte cu detalii orizontale; acestea le poti purta daca crezi ca esti pre sabla.
Sper ca te-am ajutat si toate cele bune!
Pupici***!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ador o tinuta ca e iarna, toamna sau primavara... zi ploioasa sa fie. Trenci + cizme peste genunchi, si sa se vada o portiune din picior. Dresul sa fie natural.
Vara imi place un tricou simplu si o fusta cu talie inalta cu volan.

| BuBu_3860 explică:

Mai ai ideii pentru ca asta este chiar buna daca mai ai spune`mi.