| Biiiia2394 a întrebat:

Daca a ejaculat pe mine...in apropierea organelor genitale dar nu a avut loc un contact sexual, pentru ca sunt virgina, as putea ramane insarcinata?

Dupa ejaculare am spalat zona...

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E posibil, chiar si o cantitate foarte mica daca a ajuns inauntru poate fi grav...dar daca tu zici ca ai curatat foarte bine zona si ai avut grija nu stiu ce sa zic. Puteai sa iei o pastila de a doua zi pentru orice eventualitate.

Răspuns utilizator avertizat
| Own3r a răspuns:

Nu sunt sanse prea mari, dar cel mai bine e sa consulti un medic sau sa-ti faci un test de sarcina

| Abbcdd a răspuns:

Nu, nu ai cum pentru ca esti virginawinking