| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai afla ca mai ai cateva luni de trait, ce ai face?

Răspuns Câştigător
| JungleHell a răspuns:

M-as impaca cu toti astfel incat sa nu-mi tina vreunul suparare in continuare, m-as achita de toate datoriile si obligatiile (daca exista si unde se mai poate), ma multumesc ce am realizat, mi-as lua adio de la apropiati. Cam atat pot face. Hm, de-ar sti omul cand moare poate ar fi altfel.

| Delicacy a răspuns (pentru JungleHell):

Ca bine zici! Dar din pacate nimeni nu stie cand se apropie clipa...

7 răspunsuri:
| Maya2014 a răspuns:

Cui i-ar placea sa afle ca mai are putin timp de trait? Eu cel putin as incerca sa fac pe toata lumea fericita si mai ales nu as spune nimanui ca voi muri.As incerca sa-mi indrept toate greselile,mi-as cere iertare celor pe care i-am ranit si le-as spune persoanelor dragi mie cat de mult le iubesc.Dar, cel mai important lucru, persoanei pe care o iubesc mai mult decat propria viata i-as oferi tot ce e mai bun, sa-i ramana o amintire frumoasa, sa stie ca l-am iubit si ca il voi iubi si dincolo de moarte happy

| Delicacy a răspuns (pentru Maya2014):

Îmi place cum gândeşti...

| Mαdαliηα a răspuns:

As astepta sa mor. N-as face nimic special

| Delicacy a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Ar fi o idee si aceasta. thinking

| Alexici a răspuns:

Aș face toate c*caturile posibile, aș intra în belele, aș cheltui tot, aș sta la calculator, o să îi spun familiei și prietenilor că îi voi bântui toată viața, voi acumula 50kg mâncând doar chips-uri și înghețată, voi face prima mea crimă (cel mai probabil voi omorî o muscă) și voi aștepta să devin fantomă ca să pot bântui toate bunăciunile planetei. Sincer, asta aș face.