| Valentina0147 a întrebat:

Daca ai avea ocazia sa-ti pui 3 dorinte care ar fi acestea? happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie mi se vor implini dorintele, tie la fel daca cunosti legea atractiei ai parte de ce vrei, eu o sa fiu sofer pe tir apoi o sa am o nevasta soferita pe tir si o viata frumoasa.

| INNoC3nT a răspuns:

Hmm...sa am multa sanatatelaughing ca asta ii important ca noroc are tot prosturolling on the floor

| DeeaMarry a răspuns:

Vreau sa fiu sanatoasa tun, sa am fericire deplina si sa fiu mereu inconjurata de dragoste, in special din partea prietenului meu happy