| adytza0700 a întrebat:

Daca ai fi Dumnezeu pentru o zi ce ai face? Ce anume ai modifica? O intrebare asa sa vad niste pareri, f

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș șterge de pe fața pământului toate bolile și aș lăsa ca moartea să vină în somn, fără chin.
Pa, pa.

| blueangel99 a răspuns:

Aş îndemna lumea să fie mai bună, şi după, întrebi ce aş schimba:
Răspuns: aş renunţa la putere şi L-aş lăsa pe Dumnezeu să ne conducă în continuare.
Tu?
Pa, pa!

| Adryan657 a răspuns:

Daca as putea as schimba lumea in bine
pe bune
nu am mai vedea hoti, fomisti, saraci, un fel de paradis

| Азбука a răspuns:

Printre multe altele, as face si putina ordine pe TPU laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nimic D-zeu mereu ia decizile bune este unul singur si noi cati? este bine ce face el este vina noastra ca oamenii adica noi suntem rai, D-zeu nu ne poate schimba. fundita te rog?

Pa, pa!