| kenzo a întrebat:

Daca ai fi fata in loc de baiat .sau baiat in loc de fata. care ar fi primul lucru pe care l-ai face? happy

Răspuns Câştigător
| Nimeni a răspuns:

Daca as fi baiat?
Woow! Mi se pare mai convenabil... o fata are de suferit, dar un baiat nu prea...
Primul lucru care l-as face ar fi sa ies in oras sa`mi fac o gagikhee hee

12 răspunsuri:
| SenZoru a răspuns:

Nu prea as dori sa fiu fata doar pentru a capata o oarecare experienta, fiindca, experienta aceea o castigi dupa ce te uiti in ochii la o fata. laughing)

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu vreau sa patesc asa cevahee heeNu cred ca m-as descurca laughingM-as uita in oglinda sa vad daca e adevarat laughingSi as sta numai in pat, pana trece ziua acea.Sau perioada acea straight face

| asya a răspuns:

Sex!

| crisS a răspuns:

Daca as fi BAIAT primul lucru pe care la's face ar fi sa ma duc si sa fac fotbal de performanta cred...( inca o chestie cred ca dacaa as fi baiat as fi un Gay). I love Boys.

| JustMeFlory a răspuns:

M'as uita la cocosellaughinglaughing

| sorin a răspuns:

Daca as fi fata ma mirwinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

M-aş pipăi!

| selena_2212 a răspuns:

Buna intrebarea..chiar nu stiu ce-as facetongue

| roxana_5615 a răspuns:

Daca as fii baiat as face pipi din picioare

| Silvia a răspuns:

As iesii la agatat smug laughing

| ina129 a răspuns:

As iesi in oras sa fac ochii dulci fetelor din jurul meu laughing laughing

| ingeras14 a răspuns:

Daca as fi baiatthinking Nu cred ca vreau astastraight face... Dar primul lucru pe care las face este sa innebunesclaughing...Mai bine fata decat baiatbig grin...