| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca ai lasat telefonul sa se descarce complet doar o singura data e ok sau cam e o problema si daca ai lasat doar o data?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este nici o problemă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Irelevant. Telefoanele din ultimele generații nu mai au nevoie de astfel de formatari ale bateriei.

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Telefonul mai nou e isteț și nu-l doare nici la patină dacă tu il descarci de tot sau nu

| Xox0 a răspuns:

N-are nimic.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu are treaba daca ai facut numai o data, insa e optim sa ti bateria intre 10% si 90%.

Răspuns utilizator avertizat
| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da, asta minim, am auzit pe mai multi care zic sa il pui cand poti.

Răspuns utilizator avertizat
| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Aia trebuie sa o lasi pornita, oricum merge doar cand se incarca telefonul.

Răspuns utilizator avertizat