| AtateaConditii a întrebat:

Daca ai putea sa te schimbi in orice persoana, care ar fi aceasta?

8 răspunsuri:
| ellasweetlollipop a răspuns:

Ori tot eu...ori o vedeta...

| sherlynjb a răspuns:

Tot eu...sa traiesc in alta tara dar la familia mea sa fie schimbat un membruhappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

O blonda cu tate mari.

| rousz a răspuns:

Sti, cu timpul am reusit si inca incerc sa reusesc sa ma accept exact asa cum sunt, nu cred ca as vrea sa fiu altcineva daca as putea, ci tot eu exact asa cum sunt!

| HappyKiddd a răspuns:

Pai as vrea sa fiu eu, dar in alta tara, la alta scoala! Sa fie schimbat tot doar parintii nu! Daca nu, as vrea sa fiu o actrita (Liv Tyler, Miranda Otto).happy

| secretword a răspuns:

Tot eu big grin, nu mi-ar placea sa renunti la pesonalitatea mea pentru alta tongue

| INGERAS27 a răspuns:

As ramane tot eulove struck

| soft13 a răspuns:

Chuck Norris