| iiirrriiisss a întrebat:

Daca ai putea schimba ceva din trecut, ai face-o?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ceea ce ma priveste, nu! Altfel n-as mai fi persoana asta unica si minunata pe care o iubeste familia, rudele, prietenii, dar as incerca sa schimb destinul multor rude care nu mai sunt si lipsa lor ii intristeaza pe parintii mei si pe mine dar, intr-o mai mica masura.

21 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Evident! Cum sa nu?
As anihila religia, xenofobia, rasismul etc...

Anna
| Anna a răspuns:

Din viata mea? Da, cred ca as repara o greseala, care m-a costat partial fericirea.

| sebastian_2565 a răspuns:

Da, si as da timpul inapoi cu cateva zile...tocmai am aflat si eu ce numere la loto au iesit saptamana. trecuta si nu mi-ar dauna cateva milioane de "ieuro" sa zic si eu ca Base' laughing.

| elena a răspuns:

Da, l-as aduce Domnitor pe Alexandru Ioan Cuza.

| iiirrriiisss explică:

Sincer, eu n-as schimba nimic. Bineinteles ca am si eu propriile regrete legate de trecut, dar cred ca totul se intampla cu un scop, chiar daca uneori nu-l aflam niciodata sau mult prea tarziu. Si ar mai fi ceva, lumea obisnuieste sa traiasca mai mult cu gandul la trecut si la viitor astfel ignorand prezentul. Uneori e bine sa lasi trecutul si viitorul in pace si sa te gandesti putin la ce ai de facut acum.

| inna a răspuns:

As schimba multe lucruri.Am multe lucruri dupa care regret ca s-au intamplat si as vrea sa ma intorc in timp, sa am mintea de acum si sa le rezolv.

| JustMeFlory a răspuns:

Da...as schimba unele greseli...mai mult nu!

| want2bMajestic a răspuns:

Daaaa... i-as gaza pe hitler, stalin si mussolini...criminalii istoriei

| MADALINAAAA a răspuns:

Da, as face-o... dar daca ma gandesc mai bine, poate s-a intamplat asa cu un scop, cum ai zis si tu... poate asta mi-a fost destinul...

| anonymus_1825 a răspuns:

Nu. viata merge inainte. Din greseli invatam, asa ca daca as schimba ce a fost rau, probabil ca acum nu as sti ce inseamna viata

| marya_7157 a răspuns:

Da si inca cat as vrea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In trecut? da as salva dinozaurii... l-as duce pe Iisus la psiholoaga, l-as invata pe Hitler cum sa construiasca un pc, i-as spune lui ceausecu ca va fi tradat de mana lui dreapta, ...de viata mea era vorba? nimic, totul e perfect...

| diavolitza a răspuns:

Normal

ca nu

trecutul ne face pe noi daca l-am schmba neam schimba si noi... s totusi ca ideea cu loto nu mar deranja prea mult :-> thinking

| Ioonela a răspuns:

Nu

| want2bMajestic a răspuns:

Eu -a mgandit la binele tuturor... vreau coronitza!rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Ben. a răspuns:

As fi incercat sa ma fac preot in sanhedrin ca sa fi putut sa-l salvez pe Iisus si-n felul asta sa -i scap pe evrei de la persecutie, si cu siguranta, daca n-ar fi fost crucificat n-ar mai fi existat atatea probleme pe TPU.

| Cryss a răspuns:

Da, as alege sa nu cunosc o persoana happy care m-a influentat negativ pe parcursul prieteniei noastre.

| blackkrose a răspuns:

Da .foarte multe.

| JackieSue a răspuns:

Da...cred ca as schimba ceva ce am facut fara sa ma gandesc inainte, iar acum regretsmug

nony
| nony a răspuns:

Daaaa... m-a intoarce pana pe timpul lu Adam si Eva.as sta acuns langa Mär, si cand venea fraiera aia sa manance.ieseam repede. ii dateam 2 palme, si un sut in fund. apoi ii povesteam ce am fi patit toti. daca ar fi mancatwinking. misto, nu?

| alabala_4392 a răspuns:

Daca nu as fi facut greselile din trecut nu as fi ajuns cine sunt astazi. Viata isi urmeaza cursul. Cu toate ca regret mult unele lucruri nu le-as schimba.