| melindamelyy a întrebat:

Daca am 12 ani pot trimite scrisori prin posta? Poti trimite intr-un plic bratarile prieteniei? Ma costa ceva cand ajunge plicul cu bratara? Cum si ce fac sa o primesc bratara daca mi-ar trimite cineva?

1 răspuns:
| Feelings14 a răspuns:

Bunahappy
Da, poti trimite scrisori daca ai 12 ani. Eu acum 1 saptamana am trimis o bratara prin posta. happy nu costa nimic, doar timbrul ( care este 1 leu).
Pai cand o sa-ti trimita cineva ceva, peste 2-3-4 zile ajunge la tine in oras si vine posterita la usa si ti-o da. happy