| IonutRonaldo7 a întrebat:

Daca am 2 alunite in frune (una mai mare si una mai mica) cum as putea sa scap de cea mica? sa ma duc la doctor? ce trebuie sa fac?
Dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Ayethusa a răspuns:

De preferat cand vine vorba despre astfel de probleme, cea mai buna solutie este vizita la un doctor.

Din ce stiu eu si din ce am citit despre alunite, aparent doar cele cancerigene se scot. Acest lucru se face prin operatie cu laser, care nu doare.

Cel mai bine este sa te duci la un doctor specializat in asa ceva, sa se uite la alunita si sa iti spuna care-ti sunt optiunile.

O zi buna!

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

De ce vrei să scapi doar de una? Vrei să arăţi ca un inorog?

| puisor98 a răspuns:

Hei dar dc vrei sa scapi de ea? adica pana la urma face parte din personalitatea ta, te reprezinta sa spunem, considerate special\a, dar e alegerea ta pana la urma, si ar fi bine sa te duci la un doctor happy