| SmilerXd a întrebat:

Daca am 4 si 7, 65 la examene si media claselor 5-8, 8.84 as putea intra la protectia mediului macar? Si daca da. acolo ce se face? big grin

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JenniferD a răspuns:

Din cate ai zis trebuie sa ai media de admitere 7, 33. depinde la ce licceu vrei la acest profil, fiecare liceu are o medie de admitere diferita. oricum M.A nu este mai mare de opt asa ca s-ar putea sa te incadrezi, mai uita-te in brosura.Se face :Romana, Matematica, Fizica, Chimie, Biologie, Franceza, Engleza, Istorie, Geografie, Religie, Educatie fizica, T.I.C., M1(Ecologie ), M2(Investigarea speciilor), M3(Fenomene de risc ), M4 (Hazarde naturale).