| vladtszzy a întrebat:

Daca am aflat ca iubitei mele ii place de alt baiat spundand prietenei sale celei mai bune dar oricum tinand la mine si avand o relatie buna are rost sa continui?

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

In momentul cand a inceput sa fie interesata de alt baiat fiind cu tine e posibil sa o ia relatia la vale, urmareste daca isi schimba comportamentul fata de tine, daca devine rece e clar ce urmeaza.

| Violleta2022 a răspuns:

Halal prietena are iubita ta, daca a fugit iute sa-ti spuna tie cel mai mare secret al prietenei ei... ori aia se da cumva la tine?

Eu i-as spune iubitei tale, de fata cu prietena ei, ce ti-a spus aia... sa vedem reactia iubitei tale si totodata reactia nesimtitei aleia, care umbla cu ciora vopsita si imprastie vorbele, fara pic de rusine.

| StoicAnalysis a răspuns:

Ai vorbit cu prietena ta sa clarifici totul? Sau vrei sa faci decizii pe baza a ceea ce ai aflat tu din alte surse?

| Madaxo97 a răspuns:

Vorbește cu prietena ta si află dacă e adevărat. Poate "amica" ei a mințit ca să bage râcă între voi. Vorbește cu ea si vezi după în cine alegi să ai încredere, in iubită sau in prietena ei.

| Adelinvatafu9988 a răspuns:

Pune-o fata in fata cu prietena ei și pune întrebi