| Idkrjek a întrebat:

Dacă am avut o comanda pe vinted si totul a fost okei, mi-au ajuns banii in aplicație si am încercat sa ii scot cu IBAN, de ce nu ma lasa?(precizez ca am făcut 10 lei pe un top ) dar îmi spune ca nu au putut accesa contul meu bancar
De ce?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Contul iban este un cont bancar iar ca sa-ti scoti banii primiti in contul de pe Vinted, trebuie sa ceri administratiei site-ului Vinted sa-ti transfere banii din forumul lor in contul tau bancarsi dupa ce primesti banii in contul bancar, abia atunci ii poti scoate.

Dar primul lucru inainte sa ceri transferul banilor, trebuie sa introduci datele tale personale (nume, prenume, adresa si contul bancar ( (iban-ul) in contul creat pe Vinted.