| TeooSmilee a întrebat:

Daca am bluetooth pe pc cum pot sa imi pun melodi pe telefon dupa pc?

Răspuns Câştigător
| Al3Kss a răspuns:

Pai dupa ce instalezi driveru dai sa descopere dispozitiv dupa calculator ca sa vada telefonul apoi dai clic pe melodie si dai send too bluethooth placeses si acolo apare telefonul sau la unele dai clik pe icoana bluetooth si exploreaza telefonul adica intra in fisierele de pe telefon si dai copy paste la melodie, depinde de telefon dar merge pe toate telefoanele care au b. insa la unele difera putin cum se trimite melodia din pc insa e bine sa nu pui mp3 de peste 128 pe telefoane mai slabutze! bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai instalezi blotooth, iti activezi blotooth-ul de la telefon si intri in program. dai seartch de pe calculator si iti va aparea un telefon... dai dublu clik pe el si apoi dai clik dreapta si pe penultima... eu am blue soleil. nu stiu cum e la alte aparate blootooth