| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am făcut baie în cadă cu iubitul(fără nimic pe noi), iar lui i-a curs în apă lichid preejaculator(fără să facem nimic) pot rămâne însărcinată?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ține-mă Doamne!

| Violleta2022 a răspuns:

Parintii tai de ce nu te educa si supravegheaza, cand nu ai nici cele mai mici notiuni despre sex si joaca c organele sexuale?

Nu fetita, cu apa din baie, apa din wc, cu degetele murdare de sperma sau chilotii murdari, NU se poate ramane insarcinata!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai avea un ghinion teribil daca s ar intampla

| Furnicuta000 a răspuns:

Teoretic daca el pune mana si ii raman niste spermstozoizi pe mana si apoi incepe sa te atinga si sa-ti bage degetul unde stii tu, sa zicem ca ar fi un risc dar sper ca realizezi ca acel risc e sub 0, 1%

| simplaexsistenta a răspuns:

Daca apa era peste 45 grade fara un sfert, da

| Giulia911 a răspuns:

Tu nu știi pe ce planeta trăiești, dar ai iubit?

Răspuns utilizator avertizat