| anonim_4396 a întrebat:

Daca am injurat pe cineva pe messenger pe Facebook si i-am zis ca intru la el in calculator (desi nu pot sa fac asta) prin luna August, se mai poate duce sa faca plangere la politie acum?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce plangere sa faca? Zic si eu acum ca eu sunt agent sub acoperire si daca ai scris asta si ca vad asta... maine o sa iti iau toate datele din PC. Ma crezi?

Nu are politia treaba cu ce zici tu. Deci stai linistit.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu se sesizează nimeni pentru așa ceva, ci pentru amenințări și injurii grave

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă până in momentul de față nu a făcut plângere, de ce ar mai face tocmai acum? De putut poate, dar nu prea are sens.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiam ca exista un interval de 3 luni in care poti face, au trecut 3 luni...