| lovemybabyangel a întrebat:

Daca am intrat la un liceu si numi place si vreau sa merg la un liceu unde sunt locuri libere se poate sa merg unde sunt acele locuri libere si sa nu merg la cel care numi place? fara a fi nevoie de transfer? URGENT RASPUNSS! I don't want to see merci:*

Răspuns Câştigător
| cosmyna1 a răspuns:

Mergi un semestru unde ai fost repartizat apoi te transferi... nu mori un semestru daca te-ai grabit cu completare

| lovemybabyangel explică (pentru cosmyna1):

Deci nu pot merge unde sunt locuri libere:-s?

| lovemybabyangel explică (pentru cosmyna1):

Dar nu se poate sa merg unde sunt locuri liberee:-s?

7 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

De nde stii unde sunt locuri libere? la cel mai rau liceu din oras unde nici cei cu 2 nu au vrut sa se duca?
acolo vrei tu sa ajungi?

| lovemybabyangel explică (pentru cosmyna1):

Nu e rau! Dar nu-mi place deloc in cel care am ajuns..si chiar vreau neaparat sa stiu daca se poate:-ss

| lovemybabyangel explică (pentru cosmyna1):

Chiar nu se poate sa merg din prima unde au ramas locuri libere:-ss! SUNT DISPERAT I don't want to see!

| cosmyna1 a răspuns:

Stai linistit ca s-ar putea sa iti placa unde ai ajuns, daca nu, cum ziceam te poti transfera usor in semestrul 2
dar unde eti si unde vrei sa ajungi? esti la mate-info ceva si nu iti place?

| cosmyna1 a răspuns:

S-ar putea sa te inscrii la repartitia a2a dar iti spun sa nu, sa NU faci asta! Stii ca mai sunt si prosti care au luat 1 la examene?
ei bine ei vor avea prioritate in fata ta care probabil ai luat o nota mai mare.
asculta-ma si rabda un semestru
nu vreau sa iti spun ca te-ai grabit si trebuia sa fii atent, itti voi spune ca nu va fi deloc greu daca te pui pe invatat, iar daca e vorba de cineva care iti displace ROGU-TE sa cadeti in clase separate sau vorbeste cu diriginta sa te apere de respectivul