| eLLuTzZaLAVpHoEnIx a întrebat:

Daca am intretinut relatii sexuale cu iubitul meu si am 16 ani nu se poate face un act ceva prin care sa ma ia de nevasta sau cel putin sa ma mut la el? Pentru ca mama nu ma mai lasa sa ies din casa, sunt inchisa in casa de 3 zile.Si nu-mi este deloc bine incep sa ma simt din ce in ce mai rau...Va rog un raspuns urgent.sad Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bybyiii a răspuns:

O sa treaca.dar nu este o solutie sa te muti la dansul.sau.si mai rau sa te casatoresti:O? nu.fii si tu mai linistita vreo cateva saptamani si o sa treaca parintii tai si peste asta. cat despre baiat.incearca sa nu-l pierzi dar daca nu poti asta e.mai sunt baieti pe lumea asta! nu trebuie sa renunti la familie si la viata.:-s. pentru el.succes:*:*

8 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Foarte bine ti-a facut.De copilul meu facea asa ceva il incuiam in pivnita pentru cateva saptamani.Si gandeste-te ca parintii iti vor doar binele si tu le-ai ruinat zilele cu treaba asta mai si fiind minora pe deasupra. Fugi de acasa si vezi care vor fi rezultatele.Cu mintea asta adolescentina la ce ma mai mir.

| marian1 a răspuns:

Nu stiu.dar sincer nu cred...cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el sa ii explici situatia si daca e de acord sa te muti la eltongue

| euI a răspuns:

Iubitul tau cati ani are?

| MaryM a răspuns:

Mdany nu a spus nimic gresit. De ce nu te gandesti inainte sa faci ceva? Cum crezi ca se simte mama ta, tatal tau? Peste ani si ani vei avea si tu copii tai. Daca o sa ai o fata si iti va face acelasi lucru? Nu ai fi prea bucuroasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o panarama.

| eLLuTzZaLAVpHoEnIx explică:

@mdany am nevoie de ajutor si de sprijim. daca esti un parinte atat de nebun incat sa-ti tii copilul inchis in pivnita este problema ta. Inseamna ca trebuie sa te duci la un control ceva. daca eram in locul copilului tau ma duceam la protectia copilului de mult happy

| eLLuTzZaLAVpHoEnIx explică:

Pardon citisem gresit happy in fine. oricum cred ca tu ca parinte ai fii denaturat/a happy sincer. auzi si tu, sa-ti inchizi copilul in pivnita. cata minte sa ai? sa fim seriosi acum oh go on