| LanguageMaster a întrebat:

Dacă am la şcoală un coleg boxer, atunci trebuie să-l evit pentru că este potențial periculos?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal! Sau invata carate.

| LanguageMaster explică (pentru Salontanul):

De ce sunt asa de rai copiii astia care fac box?

| Salontanul a răspuns (pentru LanguageMaster):

Pentru ca trebuie sa lupte. Daca nu esti rau nu invingi.

| Drimmero a răspuns:

Sportul iti formeaza caracterul si stapaneste nervii,, am avut si eu un coleg boxer, dar nu m-am certat niciodata cu el, m-am inteles mereu bine cu el, stia de gluma, era de treaba.
Omul daca e educat,, nu este niciodata vreun pericol!

| GreenVoid a răspuns:

Daca n a batut pe nimeni din scoala esti in siguranta.

| Isys a răspuns:

Nu, cel putin din punctul meu de vedere, daca colegul tau va observa ca il eviti si iti este frica de el cu siguranta va profita de asta si va incepe sa te santajeze, deci nu arata frica, fii pur si simplu indiferent, nu are ce sa iti faca intr-o unitate de invatamant cu atat mai putin afara deaorece exista profesori, directori, politie si la un moment dat daca se ia mult prea in serios exista si tribunal.