| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Daca am mai multe conturi pe stardoll pot sa imi mut hainele de pe unul pe altul? happy Va rog ajutati-ma puppy dog eyes! Funda si voturi! kiss

Răspuns Câştigător
| partygirlcool a răspuns:

Doar daca esti superstar ca sa le pui la vanzare si sa le cumperi

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Nu, nu poţi. Fiecare cu lucrurile lui.
Baftă!

| Crisa_4844 a răspuns:

Exista o modalitate cam riscanta sa pui hainele la vanzare de pe un cont si sa le cumperi de pe celalalt... riscul e sa le cumpere altcineva. dar nu e nici o varianta oficiala. sper ca ti-am fost de ajutor, funda?