| anonim_4396 a întrebat:

Daca am mana subtire(cam foarte subtire) cum vi se pare ceasul acesta?
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Am primit ceva genul acesta de ziua mea de la cea mai buna prietena. Si mi-e rusine sa nu-l port. Si vreau niste pareri...sa stiu cat ar arata de ridicol. :)) L-am "probat" si nu arat asa rau... dar nu am vazut pe nimeni cu mana asa subtire si cu ceas asa de mare.

1 răspuns:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Chiar dacă are cadranul mare, e finuţ. Nu ar trebui să arate ridicol, ceasul e foarte frumos. Ştii că se poartă ceasuri foarte mari cu ecran digital. Nu văd de ce nu ai putea purta un ceas ca acesta thinking