| Ungur_Ioana_2000 a întrebat:

Daca am media 8, 76 ce premiu iau?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 8.76 nu se ia nici un premiu si nici macar mentiune.
Din pacate, media ta este una slabuta pentru a fii premiata.

Anu viitor invata mai mult, sa obtii medii peste 9 si vei primii si premii.

| Gonrax a răspuns:

Premiul 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DACA iei
eu nici cu 9, 70 nu am luat

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))))))))))) Imi pare rau pentru tine. Felicitari pentru medie xD dar cine se mai duce la premiere? laughing) Oricum o amarata de hartie nu conteaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Mersi. Ma duc la anul' ca e absolvirea laughing

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Treci in a12-a? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Da

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

E cu un an mai mare ca mine. Nu pot sa cred :O...
Mult noroc la BAC laughing. Sa nu intri pe Facebook in perioada aia ca e cancer cu bac-ul cu Spania si capsunile ei (glume de care m-am saturat)
Sincer. te-am subestimat in legatura cu varsta datorita pozei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Mersi. O sa intru ca nu ma pot abtine. Ce varsta imi dadeai?

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Si eu
2. Minim 14-15 maxim 18.