| Rukhsandra a întrebat:

Daca am ochi caprui spre verzi cu ce culori pot sa ma fardez? merge argintiu spre albastru?happy

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Nu argintiu, dar poti incerca si culori calde precum auriul si tonurile roscate de maro teracota care confera un plus de luminozitate ochilor verzi-caprui, ar merge si un beige aplicat in coltul intern al pleoapei care iti va deschide privirea si iti va face ochii sa para mari mari, daca ai nevoie. Poti sa folosesti fardurile roz, violet, mov, lila sau bordo, asa iti vei pune in valoare culoarea ochilor.