| cliPower a întrebat:

Daca am puroi si iau antibiotice am voie sa vapez?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu ai voie sa fumezi sau vapezi, cand ai deja infectie atat de masiva, ca-ti afecateza imediat plamanii.

| aXy99 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu o faci, desi probabil nu au nicio legatura, dar nu poti fi sigur ce efecte adverse au chimicalele alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te deranjeaza cand iti face dintii negrii? si iti fwte smaltu dintilor? daca nu, atunci e ok, ai voie.
Pana la urma iei antibiotice pentru o raceala, vape-ul ala n-are cum sa-ti faca mai rau decat ti-ar face antibioticele.