| djcioko a întrebat:

DACA AR FI SA AI O AFACERE TU CE IDEIE TRAZNITA AI PUNE IN APLICARE PT A TE PROMOVA?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As imprumuta bani la oameni si daca ei raman fara banii le iau casawinking

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cauta pe internet, vezi ce se cauta, vezi cum ai putea sa furnizezi acel produs. Simplu, NU?
Sa nu te mire, daca o sa descoperi persoane interesate de elefanti galbeni, sau chestii de-astea!

| alexxx_3182 a răspuns:

Ash vinde prostia din romania...catzi bani as facelaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit alexx sunt multi care fac asta dejarolling on the floor altceva e fumata astahee hee

| Crisu_8081 a răspuns:

Eu as deschide o firma de pompe funebre:as face rezervari pentru lumea de dincolo, as pune "la bataie" cele mai trendy cosciuge(cristale swarovski, diamante, haur, hargint, culori unicate), as construi un cimitir si mai vesel decat cimitirul Bellu.Eu cred ca asta ar fi o afacere mortala si as face oamenii sa priveasca altfel decesul:i-as face sa se simta ca-n rai cu serviciile firmei mele big grin heh, vise...laughing