| BlackAngel23 a întrebat:

Daca ar fi sa alegi dintr-o masina BMW si un lamborghini ce ati alege? ( sa zicem ca vo da cadou una dintre ele cinevalaughing ori cum pe criza asta nu se intampla)laughing

Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Ador masinile, bine nu toate. Mi e greu sa ma decid: BMV se potriveste strazilor din Romania, neatragand prea tare atentia, dar mai mult as prefera un lamborghini de un gri metalizat sau de un negru albastrui.Bine, asta e doar parerea mea.
Craciun fericit, Cineva.

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Clar Lamborghini, ca BMV toata lumea are!

| clauss a răspuns:

Bmw, are consumul mai mic si pe drumurile noastre merge

| BLG a răspuns:

Lamborghini...normallaughing
dar daca vi u si imi dai um BMW sa stii ca nu ma suparlaughing

| Piratul10 a răspuns:

Lamburgini!

| andrei1114 a răspuns:

Niciuna...adica pentru drumurile noastre o bascula de BMW sau Lamborghini costa...mult (min. 1000E lambor.) asa ca tot Dacia e mai buna cu tabla ei de conserva reciclata.