| ariola a întrebat:

Daca ar fi sa alegi intre a fi virgin/a din nou sau a merge in Tara Minunilor ce ai alege?

4 răspunsuri:
| Cosmy_Cosmin_1990 a răspuns:

In tara minunilor. laughing thinking

| Cocolinoo25 a răspuns:

Paaai`...`! Depinde`... Cu cine sa te duci in " Tara Minunilor"! Daca esti sigura de relatie si ca nu vrea doar ce vor restul`, eu iti urez Drum Bun` :*`!

| Xulescuu a răspuns:

Toti divinizati virginitatea asta parca zici ca-i cine stie ce. Se rupe o prostie in tine si aia e virginitatea cea de toate zilele. Cand va aud, aaaa. esti prea mica sa incepi viata sexuala. Ori mai mica, ori mai mare, tot acelasi lucru se rupe in tine. Am cam dat-o in alt subiect dar sa fiu on topic sa zic asa evident ca as alege Tara minunilor

| ZmeuricaXD a răspuns:

Virgin\a nu poti fi pana mori si oricum si daca o pierzi nu o mai poti readuce inapoi asa ca as alege Tara Minunilorbatting eyelashes.Tu ce ai alege?thinking