| Kindly a întrebat:

Daca ar fi sa-ti deschizi propria ta afacere, care ar fi aceea? Crezi ca ai putea? Ai resursele necesare sau doar speri? vreau idei! premiez si votez raspunsurile!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Normal ca sa ai succes cu afacerea trebuie sa te axezi pe ce stii mai bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi ar placea sa am un restaurant, dar inca nu detin banii necesari pentru investitie, plus nu cred ca as fi un prea bun manager

| Johannaaa a răspuns:

Salut! Pai eu visez de cand eram micuta mi-am dorit sa devin medicpuppy dog eyes As vrea sa am propriul spital, sa ajut pe toata lumea.Momentan nu am resursele necesare, dar astept sa mai cresc si o sa fac tot ce e posibil sa imi indeplinesc visul si sunt sigura ca voi reusi! Funda?puppy dog eyes