| Ririi a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre a merge la facultate in Bucuresti sau in Timisoara ce ati alege? Argumentati raspunsul, va rog!

5 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

ELR TEMESVAR laughing)
eu is din Timisoara deci nu cred ca parerea mea ar fi relevanta pentru urasc bucurestiul

| SantaAndrei a răspuns:

Depinde la ce facultate vrei sa dai si de unde esti happy Daca esti din Ardeal/Banat e mai bine la Timisoara, mai aproape de casa.......depinde si ce profile de facultati, ce iti doresti tu sa faci big grin

| StephyMonster a răspuns:

Depinde unde stai, de exemplu pentru mine e mai bine la Timișoara.

| psawyer a răspuns:

Depinde tu unde stai si la ce facultate vrei sa dai.

| Lollipoop a răspuns:

Aș alege o facultate apropiată de casă, eu sunt din București și nu faci nici o minune dacă vi aici (în caz că nu locuiești aici, desigur). Anturajele. și tot felul te vor schimba, cred că ești conștient/ă. Acum. faci ce vrei, cum simți! Dar Bucureștiul nu e așa cum îl văd marea majoritate, fi conștient/ă că vei întâmpina destule dacă vi aici, Timișoara din câte știu e un oraș mai liniștit... E doar un sfat. O seară plăcută îți doresc!