| IloveyouButYouLoveMe a întrebat:

Daca ar trebui sa iei apararea cuiva, cui ai luao in aproape orice situatie?(prietenei, amicului, colegei de banca, celei mai fitoase fete}

Răspuns Câştigător
| Aniiia a răspuns:

Pai.situatie grea! Daca toti sunt prieteni adevarati,le poti lua tuturor apararea! Eu cand vad ca cineva cunoscut,chiar daca am vorbit doar o data cu acea persoana, ii iau apararea! nu trec asa indiferenta pe langa el! Te pup, pa1kiss

1 răspuns:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna prietenei mele cele mai bune si rudelor mele normalbig grinNumai bine.