| Dianné a întrebat:

Daca as avea cu 5 kg. mai putin, ar trebui sa imi schimb garderoba? ( daca e nevoie sa iau haine cu masuri mai mici ). Mersi.

2 răspunsuri:
| Alexandra_8759 a răspuns:

Nu nu ar fi nevoie 5 kg nu modifica foarte mult silueta in asa fel incat sa iti schimbi garderoba cel mai probabil cand o sa te mai duci la cumparaturi o sa iti vina si haine cu un numar mai mic dar asta nu e sigur happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat nevoie schimbi nu trebuie sati modifici hainele daca ai facut asta cu silueta poti purta aceleasi haine poate ar trebui sa-ti iei niste haine cu 2 numere mai mici dar asta e pretu sper ca am fost de ajutor FUnda?