| Andrei_2426 a întrebat:

Daca ati avea 3 dorinte la dispozitie, ce v-ati dori?

Răspuns Câştigător
| Mihai7best a răspuns:

1. O iubita frumoasa
2. O afacere care sa nu dea niciodata faliment si sa produc bani
3. O tin de rezerva laughing

12 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Mi-as dori sa nu mai existe incalzire globala, centrale nucleare, si toata lumea sa foloseasca energie regenerabila. sincer. www.greenpeace.ro

| bozioru a răspuns:

1 sa ajung un superstar in muzica...la fel de faimos ca Justin Bieber si cu banii lui
2 sa am orice fata imi doresc
3 familia

| Kitty a răspuns:

Esti Mos Craciun? Deci. sa vedem, dorinta nr. 1: vreau sa am niste sarbatori fericite alaturi de cine conteaza mai mult. 2: nu vreau niciun cadou material, vreau doar sa simt dragostea sarbatorilor, bucuria. 3. vreau sa ninga.

| mgtow a răspuns:

Doar o dorinta e suficienta...sa platesc toate greselile comise de mine pana acum adica sa fiu pedepsit de dumnezeu asa cum se cuvine pentru pacatele facute.

| Kenny a răspuns:

Mi-as dori un singur lucru: sa pot da timpul inapoi. In acest fel as putea face lucrurile mai bune, astfel incat sa nu mai am nevoie de nicio dorinta.
Dar timpul nu se mai intoarce, si oricat ti-ai dori sa indrepti anumite lucruri, si sa le demonstrezi persoanelor la care tii ca tot ce ai facut a fost spre binele lor, si ca n`ai vrut sa le ranesti, asta e imposibil.
"Trecutul e trecut, viitorul conteaza acum"
Daca macar nu putem da timpul inapoi sa traim prezentul si sa incercam sa invatam ceva din fiecare greseala pe care o facem. xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.sa fiu fericita incontinuare alaturi de al meu, sa ne casatorim si sa ne dea Dumnezeu copilasul mult dorit.
2. sa accepte ai mei odata pentru totdeauna situatia.
3.sa am o situatie materiala buna incat sa nu duc grija zilei de maine.

| Anemona a răspuns:

1. Viata vesnica si sanatate pentru mine si familia mea

2. Sa am cat de multi bani vreau

3. Inca 3 dorinte in plus
1.Baiatul pe care il plac sa fie mort dupa mine
2.Sa fiu vedeta
3. Sa arat perfect

| ionika17 a răspuns:

Sa am o prietena care sa ma iubeasca si sa ne intelegem binehappy. Sa am sanatate, si sa am noroc in viata, cam astea imi dorescbig grin

| bublegum a răspuns:

Miemi ajunge o dorintetonguelaughing

rolling on the floor sa mi se indeplineasca toate dorintelerolling on the floor

pai nuhtongue?

| AikkoxD a răspuns:

1.Sa mi se implineasca toate dorintele.
2.Sa se implineasca 1.
3.Sa se implineasca 1 si 2.
laughing

| Razvan a răspuns:

Bani, bani, o casa plina de bani

Răspuns utilizator avertizat