| Lotte_4915 a întrebat:

Daca ati incerca sa va descrieti in 5 propozitii, care ar fi ele?

3 răspunsuri:
| DeeeaA a răspuns:

Sunt foarte timida cu unele persoane.
Ma cam cert cu mama.
Imi place sa stau pe TPU. si pe Facebook.
Iubesc inghetata.
Am inteles cum sta treaba cu cei din jur-prieteni si daca ai nevoie de un raspuns ceva, poti apela la mine.

fundita?
(mie mi se pare smecher raspunsul)

| Dean1996 a răspuns:

1.Sunt diferita.
2.Nu imi pasa ce cred oamenii din jur despre mine atata timp cat imi place ce fac
3.Imi pasa doar de cateva persoane
4. Vreau sa-mi indeplinesc visul
5. Cred ca nu ai inteles nimic din ce am scrislaughing dar continui: "Vreau sa ajut pe cei din jurul meu"

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Ar fi niste propozitii complexe, in schimb, nu ar avea subiect, predicat, atribut sau complement. Cred ca sunt o persoana de nedescris!