| AskLex a întrebat:

Daca ati intra pe un forum ce fel de discutii ati aborda sau cum ati vrea sa fie?:d fac un forum. ce ati vrea sa aiba?

1 răspuns:
| bonatz a răspuns:

In primul rand iti trebuie un... "subiect de baza". De exemplu, forum-ul poate fii exclusiv pentru jocuri, sau pentru un gen de muzica preferat.

In primul rand, as vrea sa fie bine organizat. Bine organizat insemnand un topic la vederea tuturor, unde sa fie regulile.

Sa zicem ca e un forum despre jocuri, da? Bun. Sa fie o sectiune, in care sa fie un topic cu regulile. O sectiune numita RPG, in care sa fie topic-uri: Stiri, Discutii Generale. O alta sectiune numita Shooter, in care sa fie, la fel: Stiri, Discutii Generale. Continua asa, cu fiecare gen de jocuri.

Sper ca ti-am fost de folos!
O zi buna!