| alina_4026 a întrebat:

Daca ati privit filmul 2012 ce parere va-ti facut? Crede-ti in ceia ce se vorbeste ca in acel an 2012 va fi un an greu pentru populatie?/

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Frumos filmul. N-am crezut nimic din el dar am apreciat cat de mult s-au chinuit regizorii si cati verzisori au investit in efectele specialehee hee
Eu nu cred in sfarsitul lumii. Iar daca va veni, asta ehappy

| emy a răspuns:

Sfarsitul va veni, caci nu suntem nemuritori. Dar cand, n putem sti.Cu ani in urma, se spunea ca in 2000 va fi sfarsitul lumii, iar acum, ca in 2012.Nimeni nu poate sti asta cu siguranta.Numai Dumnezeu.

| denisa0906 a răspuns:

Cu siguranta daca stai si analilezi lucrurile de azi. sa stiti fratilor ca nu mai e mult. toti care imi citesc raspunsu pot sa-mi dea nefolositor sau stupid ca nu ma intere...straight face si da sf e f aproape

| Anto97 a răspuns:

Nu cred ca se va intampla asa.intr-adevar se poate modifica ceva dar nu astfel.acesta a fost inca un subiect cu care mass media sa scoata bani. sfarsitul lui asta e:pamantul se distruge, se distruge, se distruge tot din cauza noastra, a oamenilor

| Frozen a răspuns:

Nu o sa vina sfarsitul lumii in 2010 pentru ca numai Dumnezeu stie cand o sa vine plus ca si in anul 2000 parca se zicea ca nu mai apucam anul acela si uite ca ne aflam in 2010

| poesia a răspuns:

Eu nu cred ca atunci e sfarsitul. Numai Dumnezeu stie!

| nimic pt nimeni a răspuns:

Mi se pare o prostie filmu ala, nim nu poate sti cand e sfarsitul in afara de D-zeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se va intampla nimic!