| nicunaynay a întrebat:

Daca ati putea sa fiti cineva care visati si ati vrea sa fiti, cine ar fi? Si dc. Eu as vrea sa Fiu Predator din filmul Alien Vs Predator. Funda pentru cel mai cool raspuns

3 răspunsuri:
| EuPaulA a răspuns:

Eu as vrea sa fiu cascador deoarece iei multi bani si devi si famos daca apari in filmehappy

| SuperIMax20 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu Elisabeth din Piratii din Caraibe pentru ca e un model pentru femeile din inalta clasa si poate sa faca exact ce face un barbat ( sa se lupte cu sabia, etc. ) tongue

| distrugatordany a răspuns:

Eu as vrea sa fiu Jim Raynor din StarCraft 2 pentru ca arata super coolbig grin