| dEutSa_8892 a întrebat:

Daca ati putea schimba ceva la voi, ce ati schimba? daca ati schimba de ce ati schimba, iar daca nati schimba, de ce nati schimba happy

Răspuns Câştigător
| oooooooo a răspuns:

N-as schimba nimic, pentru ca atunci n-as mai fi eu.nu sunt perfecta, recunosc ca am defecte, dar sunt eu, si cine ma cunoaste ma accepta asa sau deloc.

8 răspunsuri:
| MADALINAAAA a răspuns:

K orice om as schimba la mine micile defecte... dar dk asta nu se poate.ma accept asa cum sunt, nimeni nu e perfect.

| Alyyy a răspuns:

Probabil mi'as schimba pistruii pentru ca arata ABSOLUT INGROZITOR ii urasc, sunt ca niste pete de noroi pe fata mea curata.si cu siguranta nu mi'as schimba ochii pentru ca arata ca acei ochi sweet de chinezoi happy

| elena a răspuns:

As inlatura definitiv parul de pe fata si n-as schimba ochii pentru ca ai mei sunt intr-adevar "oglinda sufletului".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as shimba pentru ca asa sunt eu ma simt bine asa cum sunt; si daca nu acum sunt mai dilie, apoi cand, la 50 de ani? laughinglaughing

| tris a răspuns:

Fiecare este frumos in felul lui, tineti minte asta! Sincer, nu m`am gandit la chestia asta niciodata pentru ca mi se pare ciudat! Nu`mi pot imagina cum as arata, de exemplu, fara ochelari si sa vad in acelasi timp. Cred ca fiecare e unic si ca conteaza frumusetea interioara!

| bunica a răspuns:

Nu as mai fi asa de credula, si as fi mai dura cu cei care vor sa ma "fraiereasca"si care au profitat de bunatatea mea crezand ca ei ma insala si eu nu stiu.

| Ella_6365 a răspuns:

Asa este caracterul meu, nu am ce face, dar recunosc ca as schimba unele lucruri... as vrea sa nu mai fiu asa influentabila. ce nu as schimba la mine este curajul meu orb, ma bag in orice e periculos laughing) foarte neinteligent din partea mea, dar imi place sa traiesc extremwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cred ca daca ar trebui sa schimb cv la mine as avea de facut o lista:...1.as vrea sa am sanii mai mari...2.sa fiu mai inalta...3.sa am extensii...4.atiudinea...5.multe costetice sh lista continua...:X:X:X