| SimsClub a întrebat:

Daca aveti probleme cu jocurile The Sims (1, 2, 3) sau doriti informatii ori sa discutati pe aceasta tema, accesati forumul SimsClub : www.simsclub.ro/forum

5 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Da am o nelamurire as dori toata versiunile aparute de la acest joc laughing

| Enma a răspuns:

Sa nu fiu nesimtita poti sa-mi trim macar una pe privat?

| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Am eu o nelamurirebig grin Da-mi id-ul tau in privatpuppy dog eyes

Pa, pa!:*

| Deny225 a răspuns:

Cum as putea castiga sau primi simpoints?

| alexutzuilies a răspuns:

Salut! Am instalat the sims 3 si vreau sa instalez si the sims 3 world adventures.la instalare imi apare:File:F/Chaces/Egypt.object.Chace Errorbig grinata error(cyclic redundancy check).....De ce imi spune asta? Va rog din suflet sa imi spuneti cat mai repede.Luati si numarul meu de telefon din caz de ceva:0766600753.Va rog sa ma ajutati...