| anonim_4396 a întrebat:

Dacă cea mai bună prietena a mea se cearta cu o altă persoană (indiferent ca greșește sau nu) ar trebui sa fiu de partea ei?

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

E prietena ta, o aperi in fata celorlalti, dar in privat ii spui si ce consideri ca a gresit. Dupa daca ii iei apararea chiar si cand greseste fara sa ii spui ca nu e ok ce a zis\facut va crede ca face bine

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu ar trebui sa intervii, deloc, chiar daca este prietena ta cea mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ales dacă greșește.