| mihsisony a întrebat:

Daca cineva ar veni si var trage un pumn an gura ce ati face?
raspundeti-mi sincer!

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

I-as rasplati cu aceeasi moneda.

10 răspunsuri:
| NykuMjFan a răspuns:

Daca ar fi intr-o institutie, nu conteaza unde, nu cred ca te-ar lovi careva, chiar daca ar face-o, ii dai inapoi, si nu te multumesti cu un singur pumn, ii dai si in alta parte, gen in ochi sau poate in nas... si nu iti pasa de ce e in jur cat timp el e vinovatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genunchiul meu s-ar duce intr-o directie nu prea placuta pentru acel cineva.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

L-as calca in picioare

| alliyn13 a răspuns:

Pai daca ar veni din senin si crezi ca ai sanse happy ori dai siti asumi or fugi pentru ca ar putea sa nu fie singurstraight face

| byeddy a răspuns:

Nimic...m-as gandi la alte lucruri mai nasoale

| byeddy a răspuns:

As gasi un mod prin care sa-i ranesc orgoliul

| NoNameInAction a răspuns:

Nu cred ca ar avea curajul sa dea cineva in minehappy dar oricum. daca as fi pe strada, i-as da 2 pumni in burta si l-as lasa in pace, iar daca sunt la scoala il spun la diriga caci acolo nu vreau sa am probleme.

| ToxicLollipopx a răspuns:

Cred ca as intreba "de ce? " apoi as face acelasi lucru

| mihsisony explică:

Si daca ati fi intro institutie?

| mihsisony explică:

Da da faza e ca am un orgoliu si nu suport sa ma loveasca cineva ....vam pus intrebarea asta pentru ca azi la scoala unu mi-a dat un pumn si m-am dus la el si i-am umflat botu si am fost dus la director si am ancercat sa explic la toata lumea.