| udreaella a întrebat:

Daca cineva fumeaza si se saruta cu alta persoana se ia mirosul?

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Cu siguranta se va lua mirosul.
E ca si pe haine, vorba lui AIRIUS pentru a scapa de miros sa foloseasca un spray de gura sau, mai indicat, sa se spele pe dinti sau chiar o guma mentolata.
Nu conteaza cine a fumat! Ambii pot sa incerce spusele de mai sus.

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
In mod sigur ca se va simti, dar de ce nu foloseste un spray de gura cel/cea care fumeaza?
E foarte practic si foarte eficient.
Nici nu i frumos sa te saruti cu cineva si sa ti miroase gura a tutun...e chiar neplacut, asa cu un spray de gura, s a rezolvat problema.
Bafta!