| Kanpeki a întrebat:

Daca cineva m-a sters din lista pe messenger, mai vede ce ii scriu?

Răspuns Câştigător
| alish a răspuns:

Buna, pentru ca doar te-a sters nu ti-a dat igg. Cand iti da igg nu poate vedea ce ii scrii, nu te poate vede on, dar nici tu pe elhappy. Cand te sterge ramai intr-o lista ``address book`` happy, dar stergandu`te nu poate vedea cand esti online happy. Cam asta este happy. Sper ca te-am ajutathappy

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă DOAR te-a șters din lista de messenger (și nu ți-a dat ignore), poate vedea ce-i scrii, însă apari offline pentru el (chiar dacă ești online).
O zi frumoasă!

| mgtow a răspuns:

Doar in cazul in care nu te-a ignorat complet si te are bagat la lista ignoratiilor cu permitere ca tu sa ii poti vorbi asa nu esti blocat.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Dacă doar ţi-a dat "Delete" - da, mai poate vedea sub forma unui mesaj de la un utilizator care nu este în listă.
Dacă ai primit ignoră, nu.

| AshuraElric a răspuns:

Dap...adica cu toate ca ai fost stersa din lista tu inca poti vedea persoana respectiva asa ca de ce nu?

| AFR81 a răspuns:

Te salut! Deci,daca cineva doar te'a sters din lista de messenger inca mai vede ce scrii. Daca,insa, te'a sters si apoi ti'a dat ignore, atunci el va aparea offline pentru tine si nu va mai vedea ce'i scrii.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca doar te-a sters si nu ti-a dat si ignore, da mai vede ce scrii :p

| DreamerInParis a răspuns:

Da,mai vede.Doar daca nu ti-a dat ignore.big grin