| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva se ia de mine, daca cineva imi spune ca sunt o epava, daca cineva imi spune ca viata mea este un esuata, daca cineva imi spune sa ma omor, eu ce sa-i spun? Vvreau răapunsuri inteligente la fiecare intrebare. Nu vreau sa vad "ignora", eu ma refer pe paginile de socializare. Ințelegeți voi. Vreau raspunsuri foarte inteligente, multumesc

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu faci cat negrul de sub unghie sau iesi de aici ca nai servici.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Viața ta e eșuată.
Poate că da. Măcar am eșuat pe un țărm unde am o șansă, nu navighez la derută ca tine, fără nici o destinație.
Omoară-te!
Eu nu mă grăbesc, că voi muri oricum. Am un avantaj, că sunt vie. Așa cum te porți, tu pari o fantomă.
Cam așa.

| mastadont a răspuns:

Mă omor dacă te omori tu primul. happy
Cel mai bine e să-l ignori. Cu timpul o să te lase în pace.

| Dalmore a răspuns:

Ii spui ca numai o mizerie umana poate sa gandeasca asa. Si il intrebi cine l-a ranit, de are atata ura in el.