| Andreeadinu0 a întrebat:

Dacă deja am dus dosarul pentru liceu când m-am înscris ( adică am dus toate documentele ) acum când sunt admisă trebuie să le duc din nou?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, trebui sa te duci din nou sa confirmi admiterea, deoarece sunt multi care se inscriu la mai mai multe licee, fiind aprobate la 2 sau 3 deodata, dar el decide sa mearga la unul care-l considera cel mai bun, asa ca, acolo se duce si confirma inscrierea.

| Andreeadinu0 explică (pentru Violleta2022):

Cum o confirm? Eu am sunat la ei și i am întrebat dacă mai aduc ceva și mi-au închis pentru ca nu au înțeles ce voiam să le zic, dacă am dus deja tot și sunt admisă de ce mai trebuie să le confirm admiterea? Și cum o confirm mai exact? Ce le zic?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreeadinu0):

Prin telefon nu se fac inscrieri.
Te duci personal la liceu si confirmi admiterea.
Evidnet sa ai cartea de identitate la tine ca sa te poata identifica si gata.