| Iuly7989 a întrebat:

Daca dintra 11 la profilul stiinte sociale nu se mai face fizica chimie si mate ce se face in locul lor? (sa-mi raspunda cei care sunt la stiinte sociale a 11)

3 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Stiinte ale naturii... (chimie, biologie, fizica 3 in 1)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu se va face Dragoste si sex.

| Roo a răspuns:

Eu matematica am facut pana la sf liceului. chimie si fizica nu! eu am facut psihopatologie, astronomie, filosofie, studii sociale, psihologie, succesul profesional, bancile si sistemul bancar + istorie, romana, mate, geografie, muzica, desen, sport, engleza, franceza, tic...etc.nici nu le mai retin:d dar probabil ca direra in functie de liceu thinking