| NedeaAndrei a întrebat:

Daca esti fata rasp la intrebarea asta: care din baietii acestia este mai dragut? http://www.hi5.com/......MyPhoto.do

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Lui mari de ce i-ai dat stupid, a fost părerea ei sinceră şi personală, pe care şi-a exprimat-o chiar foarte politicos, că putea foarte bine să-ţi spună direct că eşti mitocan şi punct. La toţi cei care nu te pupă-n 3 litere pe tine le împarţi stupizi... bravo frate, ej tare, ţine-o tot aşa.winking
Poate când o să creşti mai mare o să realizezi şi tu că pentru o fată (de aia serioasă cu valoare de caracter, nu ca toate ştoarfele care's pe interes), mai contează şi felul cum te porţi, cum vorbeşti, ce vorbeşti, etc, nu doar cât eşti de "drăgutz". Că degeaba arăţi bine dacă se umflă "modestia"-n tine până bubuie...
Aşa că sincer andreiutzu, n-aş vrea să te superi pe mine că ţi-am zis asta dar încearcă totuși să înțelegi că nu e prea corect felul cum procedezi faţă de ceilalţi utilizatori, cărora le-ai dat stupid pentru simplul fapt că au fost sinceri şi ţi-au spus părerea lor...

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Amandoi arata naspalaughing.
Trebuie sa ma gandesc multthinking Nu pot!crying
Ma mai gadesc o datathinking Stalpul?thinking

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Deci risc să iau o tonă de stupid ca să o ajut pe Silvia să vadă dacă pot răspunde la întrebarea aceasta (sper că eşti mulţumită phbbbbt )
Nu, nu sunt fatăhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt frumosi dar mai mult imi place ce-l din stanga

| Sოﺁℓε a răspuns:

Ala cu palarie ca celalalt e si el dragut

| Yly a răspuns:

Cel în blugi albaștrii?

| Marii a răspuns:

Fara suparare, dar nu-mi place niciunul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa gusturile mele cel cu pălărietongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel in blugi albastri cu palariehee hee)

| madalicious a răspuns:

Cel cu palaria love struck

| Aia cu cap mare a răspuns:

Banuiesc ca esti tu cu frateto?laughing
mie nu-mi place de nici unu...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel cu palarie blushing. Shhh don't tell anyone ramane secreul nostru. Dar imi place ft mult stilul celuilalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta numesti tu frumusete? uite aici, ia clasa! http://www.meme.ro/storage/foto/img/saraca-bicicleta.jpg

| ~< super girl >~ a răspuns:

Cel cu palarie`happy
nu zic ca nici celalalt nu e frumos`happy
dar cel cu palarie imi place in mod special`big grin
tongue

| Casiana a răspuns:

Daca i-as schimba hainele, palaria, etc, l-as alege pe cel cu palarielaughing, il fac de un prietenlaughing...Glumeam,deci il aleg pe cel cu palarie!

| anonima16 a răspuns:

Primu` e dragutel.

| caramelO a răspuns:

Sincer nici unul nu este pe placul meu...

| Bia:X a răspuns:

Amandoitongue da nahoh go on

| coryna1997 a răspuns:

Ala din stanga

| Ann™ a răspuns:

Ala din stanga laughing