| passenger a întrebat:

Daca eu voi fi la liceu la profilul mate-info bilingv engleza, oare o sa se insiste cu franceza? Nu ma descurc foarte bine...

Răspuns Câştigător
| Heart2014 a răspuns:

Daca te vei duce la bilingv engleza cu siguranta nu se va insista pe franceza. o zi buna!

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Nu, nu se insista foarte tare pe franceza.
Trebuie doar sa stii sa legi 2 cuvinte pe franceza si e foarte bine! happy

Sper ca m`ai inteles si ma bucur daca te-am putut ajuta! puppy dog eyes

| Larrissa21 a răspuns:

Nu se va insista pe franceza. Si eu sunt la profil mate-info bilingv engleza la care se fac 4-5 h de lb engleza si 2 h de franceza happy